Implanty stomatologiczne a nowe technologie

Nowa idea przy projektowaniu struktury implantologicznej ma swoje podstawy  w  zastosowaniu w rutynowej  praktyce stomatologicznej.  Technologia ta ma podstawową zaletę w stosunkowo prostej procedurze chirurgicznej oraz protetycznej . Technologia ta jest ceniona przez lekarzy stomatologów na całym świecie z uwagi na jej jasność i prostotę w cieleniu jej w życie w praktyce stomatologicznej.

Technologia opiera swój fundament na implancie śrubowym z najwyższej jakości tytanu czyli implanty jednofazowe. Umożliwia to w znakomitym stopniu przyspieszenie gojenia się rany pooperacyjnej co w konsekwencji rzutuje na ogólny obraz jakości zabiegu i zadowoleniu ze strony pocięta. Zaletą tego typu implantów jest jakość pogotowia stomatologicznego i łatwość dbania o ich higienę i niski współczynnik powstania reakcji autoimmunologicznej.

Jeśli mam być szczery w ciemno wybrał bym ten rodzaj implantu jeśli zaistniała by taka konieczność . Warto stawiać na jakość jeśli chodzi o nasze uzębieni bowiem rzutuje to w znakomitym stopniu na jakość naszego codziennego życia. Na Śląsku kilka gabinetów stomatologicznych oferuje tego rodzaju implanty. Są to gabinet – dentysta Zabrze – „Cytrus-Lawenda” oraz pogotowie stomatologiczne działające 24 godziny na dobę w Chorzowie oraz Katowicach „Stomatolog-Stencel”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.